ХІ Міжнародна математична літня школа “Алгебра, Топологія, Аналіз”

Шановні колеги!!!

Одеська національна академія харчових технологій, Інститут математики НАН України, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника запрошують науковців, аспірантів та студентів взяти участь у ХІ Міжнародній математичній літній школі “Алгебра, Топологія, Аналіз”, яка буде проходити з 1 по 14 серпня 2016 року у м. Одеса.

Школа надає унікальну можливість поєднати роботу та відпочинок, поділитися власними науковими досягненнями, знайти однодумців для спільних досліджень у галузі сучасної математики.

Програма Літньої школи включає:

лекції професорів з України;

лекції запрошених зарубіжних професорів;

доповіді молодих науковців;

спортивні ігри та відпочинок на морі;

цікаві тематичні вечірки та екскурсійні програми.

Офіційні мови Літньої школи: українська, англійська, російська.

Останній термін реєстрації та подачі тез: 15 липня 2016 року.

Якщо Ви хочете зробити доповідь або прочитати лекції, висилайте тези в форматі LaTeX на електронну адресу atasummerschool@gmail.com   згідно шаблону, розміщеного на сайті школи http://www.imath.kiev.ua/~topology/ata11/

Місце проведення Літньої школи – Одеська національна академія харчових технологій (м. Одеса, вул. Тіниста, 9/11)

Будемо раді бачити Вас на школі.
З повагою, Оргкомітет