Про результати наукової студенської конференції

5 квітня 2018 року о 13.00 в ауд. В-301 відбулася Міжвузівська наукова студентська конференція 2017-2018 н.р. (секція вищої математики).

Учасники конференції з інтересом розглядали презентаційний матеріал. І навіть зважували у руках зразки пелет, що представив студент факультету ТЗіТБ Зубрицький А.Б., задавали питання. За результатами голосування слухачів перше, друге и третє місця зайняли відповідно доповіді:

1. Модель Блека-Шоулза, яка змінила фондовий ринок.

Студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ТЗіЗБ Пакуленко О.В.

Науковий керівник – доц. Коновенко Н.Г.

20180405_131949-min

2.Про деякі математичні розрахунки при виробництві паливних брикетів та пелет.

Студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ТЗіТБ Зубрицький А.Б.

Науковий керівник – доц. Федченко Ю.С.

20180405_132640-min

1. Математика в моїй професії.

Студ. СВО «Бакалавр» ф-ту ТЗіТБ ВелігоцькаВ.

Науковий керівник – доц. Федченко Ю.С.

20180405_133503-min

У свій час ще М.І. Лобачевський, представляючи свої педагогічні погляди на широкий загал, підкреслив, що «нічого не потрібно знищувати, але все вдосконалювати». Тільки людині на Землі надана можливість навчатися, невпинно вдосконалювати свій розум, шукати поєднаними силами істину.

Активні форминавчання, що застосовуються на протязі багатьох років, у тому числі підготовка та участь в наукових студентських конференціях, спрямовані на активізацію пізнавальної діяльності студентів при вивченні відповідної навчальної дисципліни.

До освіт. роботи студентів саме в напрямку самостійного опрацювання презентацій з математичних дисциплін та розробка доповідей до них під керівництвом викладача демонструє серйозне сприйняття, пізнання та засвоєння учбових програм, розширення кругозору, розуміння ролі математики в системі інших наук. А пізнання, як відомо, здійснюється не тільки з  метою навчання, але й відкриття чогось нового у різних сферах і напрямках сучасної науки.

Відповідальний за наукову студентську конференцію, секретар,

доц. Вітюк А.В.